KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445058
nr 1444 5058
Carl-Ivar Öfverbeck
(1899-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, domherrar. Olja på duk, 44x62, yttermått inklusive ram: 62x80 cm
Carl-Ivar Öfverbeck, svensk bildkonstnär född 1899, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:18:26
19/1 10:44:33
150 kr
19/1 15:08:59
Carl-Ivar Öfverbeck
Läs mer om Carl-Ivar Öfverbeck